بیانیه تشکل‌های دانشگاه شیراز: به سمت پاکسازی و محدودیت می‌رویم

تشکل های دانشجویی دانشگاه شیراز، به همراه شورای صنفی و کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی این دانشگاه، با انتشار بیانیه‌ای به انتصاب «یکی از مدیران دانشگاه شیراز در زمان دولت دهم به‌عنوان معاونت فرهنگی و دانشجویی» اعتراض کرده و این تصمیم را برخلاف مطالبات دانشجویان ارزیاب کرده‌اند.

واکنش صادقی به سازمان زندان‌ها: به جای تهدید پاسخ دهید

محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس، در واکنش به بیانیه سازمان زندان ها،گفته است: «خوب است سازمان زندان‌ها توضیح دهد به جای تهدید به داغ و درفش، در پاسخ به درخواست های مکرر نمایندگان مردم اجازه بازدید از زندان ها را بدهد.»

حناچی: ۷۰ درصد قراردادهای عمرانی شهر با قرارگاه خاتم‌الانبیا است

پيروز حناچي، معاون فني و عمران شهردار تهران گفته است «٧٠ درصد پروژه‌هاي عمراني شهر تحت شرايطي خاص با قرارگاه خاتم‌الانبيا بسته شده است».

«۷ حمله به زندان‌ها و فرمانداری‌ها در تجمعات»

عبدالله گنجی، سرمقاله‌نویس روزنامه وطن امروز، گفته است در تجمع های اعتراضی دی ماه، به ۷ کلانتری، زندان و فرمانداری حمله شده است.

عارف: شرایط حصر بهتر شده است

محمدرضا عارف، رییس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان، از «روند پیگیری حصر» اظهار رضایت کرده و گفته است «محدودیت‌ محصوران نسبت به ۶ ماه قبل خیلی کمتر شده است.»

صادقی: به بازداشت‌شدگان قرص خورانده‌اند

محمود صادقی، نماینده تهران در توییتر خود نوشته است چند تن از بازداشت شدگان از خوراندن قرص‌هایی به آنها در زندان خبر داده‌اند.