هشدار یک مرجع تقلید: ملت قیام کنند ما را به دریا می‌اندازند

آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی گفته است: اگر با وجود مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد. البته بسیاری از کشور فرار کردند یا جای فرار خود را فراهم آوردند اما ما جای فرار نداریم.

مریم شریعتمداری دوباره بازداشت شد

نسرین ستوده، وکیل مریم شریعتمداری، از دختران خیابان انقلاب به کمپین گفته است موکلش پنجم اردیبهشت در شهر ری با اعمال خشونت از سوی ماموران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

احمدرضا جلالی: ۲۵ کیلو در زندان لاغر شده‌ام

احمدرضا جلالی، استاد دانشگاهی که به جرم جاسوسی به اعدام محکوم شده است، در یک فایل صوتی از زندان اوین، گفته است که در وضعیت بد جسمی و روحی قرار دارد و ۲۵ کیلوگرم وزن کم کرده است.

حمله به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

خبرگزاری ایرنا گزارش کرد، یک مهاجم مسلح صبح چهارشنبه وارد دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن شد و با تهدید کارکنان و مراجعه کنندگان اقدام به شکستن شیشه ها و برخی لوازم موجود در آن کرد.

بازداشت یک ایرانی-بریتانیایی در تهران

عباس عدالت، استاد دانشگاه امپریال کالج لندن در تهران بازداشت شده است.

بیایان‌زایی ۵۳ درصد مردم را تهدید می‌کند

یدالله شمایلی مدیرعامل جهاد نصر وزارت جهاد کشاورزی، اعلام کرد گسترش بیابان ۵۳ درصد جمعیت ایران را تهدید می‌کند.

برگه‌های امضا شده شنود در اختیار ضابطان

محمدرضا تابش، نایب رئیس فراکسیون امید گفته است در دولت اصلاحات، با اصرار محمد خاتمی، شنود تابع ضوابط و مقرراتی شد و حتما باید قاضی مخصوص شنود اجازه می داد اما در حال حاضر شنیده‌ام که در بعضی جاها برگه‌‎های امضا شده هم هست که ضابطین خودشان می‌توانند اقدام به شنود کنند.

رئیس بسیج صدا و سیما، مدیر شبکه ۳ شد

علی فروغی مدیر شبکه سه تلویزیون شد.

فرمانده پلیس: با هوچی‌گری کوتاه نمی‌آییم

حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر لزوم تداوم طرح های امنیت اخلاقی گفت: در اجرای مأموریت‌ها به واسطه فضاسازی‌ها و هوچی‌گری‌ها نه تنها کوتاه نمی‌آییم بلکه برای ادامه مسیر مصمم‌تر خواهیم بود.

رضا پهلوی: پیکر پیدا شده متعلق به رضا شاه است

رضا پهلوی، اعلام کرد که پیکر پیدا شده در محل آرامگاه تخریب شده بنیانگذار پهلوی در شهر ری به احتمال بسیار قوی به رضاشاه تعلق دارد.